Paweł Karwiński - webmaster / grafik 

  • Dział: Strony www

MMT - sklep rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny, medyczny i ortopedyczny dostępny w naszym sklepie, to profesjonalne urządzenia, które pozwolą Państwu wrócić do pełnej sprawności po przebytych operacjach, urazach oraz kontuzjach. Jednocześnie sprawią, że terapia stanie się przyjemnością.

Czytaj dalej...
  • Dział: Strony www

Brocar

Nowoczesny serwis dla samochodów osobowych, busów i dostawczych. Nowoczesny nie tylko z wyglądu, ale i wyposażenia.
Dysponuje sześcioma stanowiskami serwisowymi, w tym cztery z podnośnikami dwukolumnowymi, jedno z podnośnikiem czterokolumnowym do diagnostyki i geometrii i jedno stanowisko naziemne do badań komputerowych.
W warsztacie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra mechaników. Jesteśmy członkiem sieci Q-SERVICE Premium, co świadczy o wysokiej jakości obsługi klienta.

Czytaj dalej...
  • Dział: Strony www

Pirells Innovative

Pirells Innovative to innowacyjne rozwiązania w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów marketingowych, poligraficznych oraz specjalistycznych usług introligatorskich w sektorze B2B.

Czytaj dalej...
  • Dział: Strony www

Leibrock

Firma zajmuje się szeroko pojętym wyposażeniem przemysłowym, wykorzystywanym przede wszystkim przez przemysł skórzany i branże pokrewne, ale także wiele innych przedsiębiorstw produkcyjnych. Zespół Leibrock zapewnia także wsparcie w zakresie doradztwa przy wyborze optymalnych rozwiązań dla firm oraz służy swoją fachową wiedzą w kwestiach technicznych.

Oferuje między innymi:

  • maszyny obuwnicze (prasowalnice, wałkowarki, ćwiekarki, draparki etc.),
  • prasy hydrauliczne ramienne, mostowe i rolkowe,
  • inne narzędzia (noże taśmowe, dzwonkowe, widiowe narzędzia drasające),
  • chemia (środki antyadhezyjne i wiele innych).
Czytaj dalej...
  • Dział: Strony www

Periort

Firma zajmuje się przywracaniem prawidłowego ustawienia zębów i ich funkcji, ze zwróceniem szczególnej uwagi na aspekt estetyczny - wygląd twarzy widziany z profilu i an face. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ogólnostomatologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb leczniczych pacjentów z wadami zgryzu i chorób błon śluzowych i przyzębia.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS